• Serwis spłuczek Ochota
 • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.
hydraulik z Ochoty
HYDRAULIK WARSZAWA OCHOTA - skorzystaj z pomocy

Hydraulik Ochota oferuje tanie i szybkie naprawy hydrauliczne. Posiadamy wszystkie potrzebne do pracy narzędzia, aby nasze usługi były kompleksowe, a efekt końcowy sprostał wymaganiu zleceniodawcy. Pracujemy tanio i skutecznie. Czasami jednak oryginalne części drogo kosztują. Nie musisz czekać na wizytę fachowca, prześlij zdjęcia i zadzwoń pod 571335572 w celu uzyskania orientacyjnej wyceny!

W razie możliwości doradzamy i udzielamy wskazówek przez telefon. Jak nie jesteśmy w stanie pomóc, to informujemy od razu, nie zwodzimy.

Hydraulik Warszawa Ochota

Działamy na terenie Ochoty - najczęściej okolice pomocy hydraulicznej to

 • Stara Ochota,
 • Szczęśliwice,
 • Filtry,

Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Profesjonalne podejście do oferowanych przez nas usług procentuje zaufaniem wśród klientów i ich zadowoleniem ze świadczonych usług. Hydraulik z OCHOTY to hydraulik, na którego można liczyć, pomoże przy bieżących awariach np: rura odpływowa do zlewu, ursynów dibry hydraulik, dobry hydraulik warszawa, mechanizm spluczki, i wiele innych.

Hydraulik na OCHOCIE dysponuje nowoczesnym sprzętem hydraulicznym, a to wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala usnąć szybko i sprawnie nawet najbardziej uciążliwe awarie hydrauliki. Nawet najbardziej złożone i potencjalnie trudne realizacje indywidualnych zamówień nie stanowią dla nas trudności.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta

Warszawa pełna jest fachowców, którzy są nierzetelni. Sami często wykonujemy poprawki po nieudolnych, samozwańczych hydraulikach, złotych rączkach, naprawiaczach, mężach na godzinę, których niekompetencja lub prowizoryczna naprawa prowadzi do zwiększenia szkód. Niestety koszty jakie ponosi wtedy klient mogą być wysokie. Bogate doświadczenie i nabyta praktyka w wykonywaniu powierzonych prac hydraulicznych to gwarancja solidności i precyzji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług hydraulicznych i serwisu spłuczek w zabudowie.

Ulice na jakich działamy

Oto spis ulic na jakich świadczymy usługi: Asnyka, Skorochód-Majewskiego, rondo Pniewskiego, Odrzykońska, Mochnackiego, Aleje Jerozolimskie, Czubatki, Bohaterów Września, Krzywickiego, Przy Parku, Dickensa, Filtrowa, aleja Niepodległości, Mołdawska, Węgierska, Joteyki, Sędziowska, Urbanistów, Niemcewicza, Berestecka, Wahadło, Pawińskiego, Lutniowa, Maszynowa, Włodarzewska, Chałubińskiego, aleja Żwirki i Wigury, Kwitnącego Sadu, plac Starynkiewicza, Leszowa, Zimorowicza, Sękocińska, Mszczonowska, Banacha, Szujskiego, Śmigłowca, Spiska, Baleya, Baśniowa, Opaczewska, Skłodowskiej-Curie, Hubera, Chylońska, Drobiazg, Księcia Trojdena, Uniwersytecka, Orzechowska, Kukiełki, Słupecka, Hoffmanowej, Dantyszka, Warszawa Ochota, Referendarska, Wawelska, aleja Wielkopolski, Koszykowa, Sanocka, Prezydencka, Okińskiego, Pogorzelskiego, Bitwy Warszawskiej 1920 roku, Dobosza, Grójecka, Rapackiego, Barska, Figiel, rondo Zesłańców Syberyjskich, Harfowa, Sąchocka, Lelechowska, Cesarskiej Korony, Solariego, Skarżyńskiego, Rudawska, Wiślicka, Górnickiego, Filipinki, Chińskiej Róży, Daleka, Jankowska, Winnicka, Drawska, Miecznikowa, Metrykantów, Tarczyńska, Pandy, Glogera, Warszewickiego, Prokuratorska, Żwirowa, Reja, Grzeszczyka, Błogosławionego Ładysława z Gielniowa, Częstochowska, Jesionowa, Nowosolipsowska, Archiwalna, Rokosowska, Lirowa, Kurhan, Jasielska, Gorlicka, Mianowskiego, Pasteura, Oczki, Lindleya, Kaliska, Andrzejowska, Pasaż Braci Łopieńskich, Krzyckiego, Korzeniowskiego, Brwinowska, Ondraszka, Architektów, Siemieńskiego, Nowowiejska, Orzeszkowej, Wolnej Wszechnicy, plac Narutowicza, Włochowska, Usypiskowa, Pruszkowska, Geodetów, Raszyńska, Mierzejewskiego, Dorotowska, Grzymały-Sokołowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Kromera, Radomska, Złotego Smoka, Nowoberestecka, Altowa, Kopińska, Bobrowskiego, Zapolskiej, Nowogrodzka, Poniecka, Bielska, Racławicka, Trzech Budrysów, Sierpińskiego, Akademicka, Białobrzeska, Przemyska, Nieborowska, Dunajecka, Rokitnicka, Na Bateryjce, Trybunalska, Piotrkowska, Supińskiego, Aplikancka, Łęczycka, Hankiewicza, Kołosa, Pługa, Drygały, plac Zawiszy, Chotomowska, Bohdanowicza, Zadumana, Siewierska, Fińska, Langiewicza, Korotyńskiego, Stadionowa, Nowickiego, Szczęśliwicka, Mątwicka,

A to nazwy ulic, gdzie pomogliśmy naszym Klientom w ostatnim tygodniu, usunęliśmy usterki na:

 • Zapolskiej,
 • Skorochód-Majewskiego,
 • Rokosowskiej,
 • Oczki,
 • Ondraszka,

W najbliższych dniach mamy zlecenie na:Gorlickiej, Kopińskiej, a potem na Grzeszczyka.

Zawsze cenimy czas Klienta, ale nasz czas jest również cenny

Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, uczciwie, wychodząc z założenia, że najlepszą reklamą dla nas będzie dobrze wykonana praca i Państwa satysfakcja. Sumienność i uczciwość stawiamy na 1 miejscu! Nasza dewiza to przede wszystkim zadowolenie klienta.

Dla wielu osób, które nie są w stanie samemu wykonać często skomplikowanych napraw hydraulicznych, niezbędny staje się hydraulik na OCHOCIE. Zadzwoń i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia hydraulicznego.

Usługi hydrauliczne świadczone przez doświadczonych hydraulików to gwarancja szybkiego i skutecznego usunięcia awarii oraz większa szansa na późniejszą bezawaryjność naprawionej lub wymienionej instalacji. Rzetelność i indywidualne podejście do klienta to nasze atuty. Zaufaj naszym hydraulikom.

Nie uznajemy półśrodków i chwilowego rozwiązania problemu

Znamy specyfikę działania starych spłuczek podtynkowych typu Geberit, Schwab, Grohedal, Friatec, Sanit, jak również tych, które dopiero pojawiają się na rynku: Koło, Cersanit. Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Szukasz pomocy? Świetnie trafiłeś!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis spłuczek podtynkowych gwarantuje punktualność, uczciwość, fachową wiedzę oraz rozsądne ceny. Dojedziemy na czas! Nie marnuj pieniędzy na poprawki, wezwij naszych hydraulików dzięki czemu szybko i skutecznie rozwiążesz problem, zaoszczędzisz pieniądze i nerwy. 100% zaangażowania – to nasze motto. Zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc!

Serwis spłuczek Ochota

Wieloletnie doświadczenie w naprawianiu spłuczek w zabudowie, to nasz atut. Dodatkowo posiadamy oryginalne części:

Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Zaufaj Naszemu doświadczeniu! Szybka i profesjonalna pomoc z zakresu naprawy spłuczek podtynkowych – to nas wyróżnia.

Oryginalne części

ORYGINALNE CZĘŚCI

Do spłuczek GEBERIT, GROHE, SCHWAB, KOŁO, CERSANIT.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Serwis spłuczek podtynkowych

Naprawa Geberitu

Naprawa Geberitu

H112, UP100, UP300, UP320

Naprawa Grohe

Naprawa Grohe

Grohedal, Rapid SL, UNISET

Naprawa Schwab

Naprawa spłuczki schwab

180.000, 182.000, 187.000

Naprawa spłuczki Koło

Naprawa spłuczki Koło

Slim, Technic

hydraulik ochota oferuje usługi z rabatem dla stałych klientów. Jeśli mieszkasz na terenie dzielnicyochota i byłeś naszym klientem to skorzystaj z promocji z usługi typu:
 • Serwis spłuczek podtynkowych
  • sewis Geberit,
  • sewis Grohe,
  • serwis Schwab.
 • Usługi hydrauliczne na Ochocie dostępne od ręki
  • wymiana kranu,
  • podłączenie zmywarki,
  • podłączenie pralki.

Specjalizujemy się w takich problemach Klientów, którym potrzebny jest:

 • serwis spłuczki ochota,
 • wymiana baterii łazienkowej,
 • podłączenie pralki,
 • wymiana zlewu,
 • wkład do spłuczki cersanit,
 • warszawa zawory do spłuczek,
 • koło serwis,
 • geberit cieknie woda do muszli,
 • jak zamontowac spluczke do wc,
 • serwis spluczek Ochota,
 • wymiana baterii kuchennej,
 • podłączenie zmywarki.

Mieszkańcy Ochoty, ale też innych dzielnic Warszawy mają bardzo dużo problemów z instalacjami hydraulicznymi. Poniżej ranking usterek z obecnego i poprzedniego miesiąca.

TOP 10 WRZESIEŃ:

 1. hydraulik warszawa ochota,
 2. regulacja spłuczki koło,
 3. hydraulik warszawa najtaniej,
 4. hydraulik warszawa tanio,
 5. spłuczka wc schemat,
 6. demontaż przycisku spłuczki podtynkowej,
 7. jak wymienić spłuczkę w toalecie,
 8. geberit regulacja spłukiwania,
 9. naprawa baterii łazienkowej,
 10. serwis spluczek ochota.

TOP 10 SIERPIEŃ:

 1. hydraulik Warszawa Ochota,
 2. wymiana głowicy w kranie,
 3. wkład do spłuczki,
 4. kran do zlewu w kuchni,
 5. kolo podtynkowy mechanizm spustowy,
 6. hydraulik tanio warszawa wola,
 7. serwis spluczek podtynkowych,
 8. hautstelaze,
 9. cieknąca spłuczka podtynkowa koło,
 10. serwis spluczki Ochota.

Hydraulik Ochota - opinie

Klient hydraulika z ochoty
Znak

OCHOTA

Serwis spłuczki Jomo

Musiałem zadzwonić do tego (znacznie tańszego) hydraulika do naprawy spłuczki Jomo gdyż poprzedni fachowiec nie był w stanie naprawić jej miesiąc temu. Zadanie okazało się banalnie łatwe dla tego hydraulika i trwało zaledwie kilkanaście minut. Żałuję, że tak długo męczyłem się z tą usterką, ale na prawdę myślałem, że nie ma szans na naprawę. Więc jak Państwa zwodzi jakiś fachowiec nie warto czekać tylko od razu trzeba dzwonić do tego Pana. Wg mnie to największy specjalista od spłuczek podtynkowych w okolicy.

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z ochocie
Znak

Ochota

Usługi hydrauliczne na Ochocie

Najlepszy hydraulik w Warszawie? Tak, tak, tak!!!!!! Słowny, rzeczowy, kompetentny i niepijący:) Czego chcieć więcej. Pan odbiera telefony, oddzwania, przyjeżdża w umówionym terminie i na umówioną godzinę. Ma cały bagażnik części i niezbędnych narzędzi. Człowiek po różnych pseudofachowcach i naprawiaczach zaczyna doceniać takie rzeczy, które powinny być normalne, ale wierzcie mi często nie są. Pan jest moim fachowcem nr 1. Żałuję, że zajmuję się tylko hydrauliką. Polecam gorąco i z całego serca.

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Ochoty firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=