• Serwis spłuczek Ochota
  • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.

Hydraulik na Ochocie - opinie

Klient hydraulika z ochoty
Znak

OCHOTA

Serwis spłuczki Jomo

Musiałem zadzwonić do tego (znacznie tańszego) hydraulika do naprawy spłuczki Jomo gdyż poprzedni fachowiec nie był w stanie naprawić jej miesiąc temu. Zadanie okazało się banalnie łatwe dla tego hydraulika i trwało zaledwie kilkanaście minut. Żałuję, że tak długo męczyłem się z tą usterką, ale na prawdę myślałem, że nie ma szans na naprawę. Więc jak Państwa zwodzi jakiś fachowiec nie warto czekać tylko od razu trzeba dzwonić do tego Pana. Wg mnie to największy specjalista od spłuczek podtynkowych w okolicy.

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z  ochocie
Znak

Ochota

Usługi hydrauliczne na Ochocie

Najlepszy hydraulik w Warszawie? Tak, tak, tak!!!!!! Słowny, rzeczowy, kompetentny i niepijący:) Czego chcieć więcej. Pan odbiera telefony, oddzwania, przyjeżdża w umówionym terminie i na umówioną godzinę. Ma cały bagażnik części i niezbędnych narzędzi. Człowiek po różnych pseudofachowcach i naprawiaczach zaczyna doceniać takie rzeczy, które powinny być normalne, ale wierzcie mi często nie są. Pan jest moim fachowcem nr 1. Żałuję, że zajmuję się tylko hydrauliką. Polecam gorąco i z całego serca.

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Ochoty firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=